Sprzęt do zimowego i letniego utrzymania dróg dostępny od ręki

Firma Aebi Schmidt jest wiodącym dostawcą innowacyjnych technicznych rozwiązań w zakresie oczyszczania i odśnieżania powierzchni komunikacyjnych.

Informujemy, że posiadamy obecnie w magazynie, dostępne do zakupu od ręki, sprzęty do zimowego i letniego utrzymania dróg, takie jak fabrycznie nowe posypywarki, pługi odśnieżające, zamiatarki różnych typów, np. o dużej mocy i wydajności montowane na podwoziu samochodu ciężarowego a także zamiatarki do ciągników oraz maszyny używane. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami w celu przedstawienia szczegółowej oferty oraz danych technicznych posiadanych sprzętów.

Jeżeli wykazują Państwo chęć zapoznaniem się z naszą ofertą, prosimy kontakt z naszym Biurem Handlowym.

Just-in-time jest teraz!

Wyjątkowe sytuacje wymagają kreatywnych rozwiązań. Wy, pracownicy służb zimowych, wiecie o tym lepiej niż wielu innych. Dlatego już dziś zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Porozmawiaj z nami o swoich potrzebach i zapewnij sobie serwis, którego potrzebujesz, aby sprostać swoim zadaniom w czasie niedoborów i długich terminów dostaw. W nadchodzącym sezonie nie ma co czekać, bo zima nie przejmuje się globalnymi łańcuchami dostaw.

Zalety zamiatarki Street King 660

Zamiatarka Street King 660 to przykład zamiatarki o szczególnie dużej mocy i wydajności, przeznaczonej do zabudowy na podwoziu. Duża moc ssania, duży zbiornik na materiał zmieciony o pojemności 7 m3 oraz zbiornik na wodę o dużej pojemności zapewniają możliwość pracy przez długi czas bez przerwy oraz wysoką wydajność. Zastosowanie ramy samonośnej pozwala na montaż zamiatarki do zabudowy na każdym typowym podwoziu ciężarowym, które spełnia wymogi w zakresie obciążenia granicznego - unikalna koncepcja o dużej uniwersalności i możliwości modyfikacji.

Sprzęt do zimowego i letniego utrzymania dróg

Aebi Schmidt Group to wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań systemowych oraz usług z dziedziny gospodarowania, oczyszczania (zamiatania, koszenia) i odśnieżania wymagających terenów oraz powierzchni przeznaczonych na cele komunikacyjne o zasadniczym znaczeniu dla bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać naszą ofertę sprzętu do zimowego i letniego utrzymania dróg. Nasi pracownicy chętnie udzielą porad i umówią się na spotkanie.

Pakiety serwisowe zamiatarek

Wykorzystaj przerwę zimową dla swoich zamiatarek i zainwestuj w bezpieczeństwo i utrzymanie wartości. Ponieważ tylko dobrze utrzymane maszyny gwarantują maksymalną wydajność i niezawodność przez cały okres ich eksploatacji, oferujemy pięć pakietów serwisowych, które przeprowadzamy w naszym warsztacie w centrum serwisowym w Kielcach. Każdy z tych pakietów można wybrać indywidualnie lub połączyć je w dowolny sposób. Skontaktuj się z nami już dziś. Nasi pracownicy chętnie udzielą porad i umówią się na spotkanie.

Flexigo 150

Doskonałe dopasowanie pojazdu i osprzętu dodatkowego ma duży wpływ na efektywność - szybka wymiana i precyzyjne dopasowanie osprzętu dodatkowego sprawiają, że zamiatarka Schmidt Flexigo 150 jest najmniejszą uniwersalną zamiatarką z rodziny Schmidt. Zarówno do letniego jak i zimowego utrzymania dróg. Inwestycja w elastyczność, która się opłaca.

eSwingo 200⁺

100 % elektryczna zamiatarka, której zasięg jazdy i pracy sięga ponad 8 godzin, bez konieczności ładowania akumulatorów. Przy takim zasięgu pracownicy służb oczyszczania miast mogą w komforcie, bez problemu, bez konieczności doładowania, pracować całą zmianę.

Praca bez hałasu pozwala na prowadzenie czynności  w nocy oraz w ciągu dnia, nie zakłócając życia mieszkańców aglomeracji, w parkach oraz w obszarach o szczególnym znaczeniu dla miasta.

Wielozadaniowy pojazd specjalistyczny: Unimog, Schmidt, Mulag

Pojazdy specjalistyczne do kompleksowego utrzymania dróg. Znajdują zastosowanie w okresie całego roku (zima & lato). Dedykowane są zarówno zakresowi prac w części zimowego utrzymania dróg z zamontowanymi urządzeniami roboczymi typu pług oraz posypywarka – jak i również letniego utrzymania dróg. Zamontowane wielofunkcyjne wysięgniki robocze, z różnymi głowicami, umożliwiają profesjonalne prace (np. koszenie – nawet jednocześnie 3 kosiarkami, mycie znaków/barier/słupków, odmulanie rowów) wzdłuż infrastruktury drogowej.